"Sorunlar bitmez,
Çareler tükenmez"


Medyum Recep Kaplan
İnsanların en hayırlısı
İnsanlara en çok faydalı olandır.
Hadis-i Şerif
Recep Kaplan, ''Türkiye'de İlk Vergi Mükellefi'' olan Medyum'dur
Ümitsizseniz Ümit Sizsiniz

Behcet Necatigil
Bizim kudretimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz.
Fatih Sultan Mehmed
"İnsan Yenilince değil; Pes edince Kaybeder"
Medyum Recep Kaplan
İmkansız olan nedir bilirmisiniz?
Ben yapamam dediğiniz herşey.
Medyum Recep Kaplan

Mail Adresimiz recepkaplan@recepkaplan.net

YENİLENİYORUZ.....

Lütfen Websitemizde gördüğünüz eksiklerimizi bize bildiriniz...

Türkiye'nin En Kapsamlı Gizli İlimler Sitesi... Çok Yakında Sizlerle...

Dünyaca Ünlü Medyum Recep Kaplan Köşe Yazılarıyla Çok Yakında Sizlerle...

Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Medyum'luk Sitesi... Yeni Yüzüyle Çok Yakında Yayında...

Web sitemiz Yenileniyor... Çok Yakında Aktif Olarak Yayındayız....

Galeri Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor...

Rüyalar ve Rüya Tabirleri Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor...

İsimler Sözlüğü ve İsimname Bölümümüzde Çalışmalar Devam Ediyor...

Burçlar Bölümümüz Tamamlandı...

Gizli İlimler Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor.

''WEB SİTEMİZ YENİLENİYOR''

ÇALIŞMALARIMSevgili Ziyaretcilerim...

Yaklaşık 35 Yıldır Gizli İlimler, Parapsikoloji, Cinler Alemi, Havvas, Ledün İlmi, Hipnotizma, Bio Enerji ve Birçok Gizemli, Bilinmeyen konular hakkında araştırma ve çalışmalar yapmaktayım.

Halk arasında her ne kadar Medyum olarak anılsamda Piyasada kendisine Medyum, Hoca, Astrolog, Manevi Şifacı, Falcı, Büyücü, Parapsikolog,Okultist, Spirtüalist, Daha birçok ünvanlarla anılan kişilerden çok farklı olduğumu onlarla aynı çalışma ve düşünce içerisinde olmadığımı beni gerek medyadan gerekse yakından tanıyan kişiler çokiyi biliyorlar.

Ben 1990 yılından bu yana sayısız gazete ve dergide ropörtajlarım yayınlandı bir çoğunda köşe yazarlığı yaptım. Yine bugüne kadar sayısız radyo ve televizyon programları hazırlayıp sundum birçoğuna konuk olarak katıldım. Medyumluk alanında Türkiye'de sayısız İlk'lere imza attım İlk Resmi Medyumluk ofisi açmak Medyum olarak ilk radyo telşevizyon prıgramı yapmak ilk gazete ve dergilerde ropörtaj vermek ve köşe yazmak gibi bir çok İlk'i  Medyumluk alanında Türkiye'ye ben getirdim.

Yine İnternet üzerinde İlk web sitesini yine ben açtım. Önceden arama motorlarında google yoktu alta vista vardı yahoo arama vardı o zamanlar internete "Medyum" yazdığınızda sadece benim web sitem ve  benimle ilgili haberler çıkardı hatta bir dönem google a sadece  "recep" yazdığınızda soyadıma bile gerek kalmadan sadece "Medyum Recep kaplan" çıkardı şimdi Recep İvedik çıkıyor Recep Tayyip Erdoğan çıkıyor bunlar neysede  sevgili ziyaretcilerim...

Şimdi İnternete bakıyorumda "Medyum" yazdığınızda yüzlerce hatta binlerce Medyum adı altında halkımızı kandıran, dolandıran, inanç ve umut tacirliği yapan kişiler çıkıyor işin ilginç yanı bu kişilerin neredeyse % 99 u  değil medyum medyumluğun m sinden bile bi haber kişiler Bu kişiler işi o kadar abartmışlarki kimisi 7 günde kesin sonuç der kimisi ölüyü mezardan çıkaracağını iddia ediyor kimisi kanser dahil tüm hastalıklara şifa bulduğunuı iddia ediyor.kimisinin farklı isimlerle onlarca farklı medyumluk adı altında  web siteleri var  hatta bir çoğuda sadece webmasterlik yapıp kendisine bir medyum ismi bulup medyumum diyerek sadece cep telefonu ve maille müşteri bulup onları dolandırıyorlar.Hatta kendilerine güvenip gönderdiğiniz Resimleri bilgileri kişisel sırlarınızı internette yayınlamaklar sizleri tehdit ediyorlar.

 Ben bu işi düzgün yapan ofis açan adı soyadı yeri yurdu belli olan kişileri tenzih ediyorum. Ama maalesef Ülkemizde kendisini Medyum olarak tanıtan kişilerin neredeyse %99 u sahtekar Lütfen bu kişilere itibar etmeyiniz. Medyumluk Gerçek manada ilim gerektiren bilgi beceri gerektiren bir konudur. Öyle zannedildiği gibi gaybtan haber veren büyü yapan dine ters düşen çalışmalar yapan kişiler Medyum değildirler. Birde neredeyse tüm medyumların Cinleri var buda çok yanlış bir konudur Bir kişi medyum olması için illa cinleri olması gerekmiyor ama hangi medyumun sitesine baksam bir sürü cini olduğunu yazıyor neredeyse tamamı ya cin çarpınca yada rüyasında ak sakallı bir dede görünce medyum olmuş. Bunların tamamı yalan dolan Ben Medyumluğa ne rüyamda ak sakalllı dede görünce neden cin çarpınca başladım ben Ailemden gelen Ocaklık geleneğini devam ettirmek için Medyumluk Yapıyorum... Yan tarafta yaptığım çalışmalar hakkında siz sevgili ziyaretcilerime bilgiler vermeye gayret ettim.

Ben Yıllar önce İlk Medyum luk ofisimi açtığımda Duvarımda  "Sorunlar Bitmez Çareler Tükenmez"   diye bir slogan yazıyordu. yeni ofisimde bu yazı duruyor. Ben hiçbir sorunun çözümsüz olmadığına inanıyorum. Sorunlarınıza Çözüm için Yeterki doğru yerde doğru zamanda doğru kişi ile doğru  adreste olun... Eğer bu yazının tamamını okuduysanız zaten Doğru adrestesiniz demektir... 

Sevgi, Saygı ve Dua ile Cenab-i Allah'a Emanet olunuz.... 

Medyum Recep Kaplan...

Seçme Hadisler ve Sözler
Resulullah (sav) hasır üzerinde uyumuş da hasırın izleri yüzünde çıkmıştı. Hz. Ömer (r.a) onu uyandırdı ve ?Ya Resulallah! Sizin için bir döşek yaptırsak? dedi. Peygamberimiz (sav) ?Dünya benim neyime! Ben uzun bir yolculuğa çıkan ve dinlenmek için bir ağaç gölgesine çekilen bir yolcu gibiyim? buyurdular. (Tirmizi, Zühd, 44)
Her An'ımız Bir Dua
Ey Rabbimiz! Nesillerimize inayet eyle, onların imdadına koşmayı bize nasip eyle. Kalbi, gönlü kırıkların, ihtiyaç sahiplerinin imdadına koşmayı bizlere nasip eyle. Bizleri birbirimize sevdir ve insanca yaşamayı nasip eyle. Kalplerimizi, ayaklarımızı kaydırma.
Recep Kaplan İletişim
Ofis Adresi:
Uğur Mumcu Caddesi No: 77/10
G.O.P / Çankaya / Ankara / Türkiye
0 312 447 45 45 (pbx)