"Sorunlar bitmez,
Çareler tükenmez"


Medyum Recep Kaplan
İnsanların en hayırlısı
İnsanlara en çok faydalı olandır.
Hadis-i Şerif
Recep Kaplan, ''Türkiye'de İlk Vergi Mükellefi'' olan Medyum'dur
Ümitsizseniz Ümit Sizsiniz

Behcet Necatigil
Bizim kudretimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz.
Fatih Sultan Mehmed
"İnsan Yenilince değil; Pes edince Kaybeder"
Medyum Recep Kaplan
İmkansız olan nedir bilirmisiniz?
Ben yapamam dediğiniz herşey.
Medyum Recep Kaplan

Mail Adresimiz recepkaplan@recepkaplan.net

YENİLENİYORUZ.....

Lütfen Websitemizde gördüğünüz eksiklerimizi bize bildiriniz...

Türkiye'nin En Kapsamlı Gizli İlimler Sitesi... Çok Yakında Sizlerle...

Dünyaca Ünlü Medyum Recep Kaplan Köşe Yazılarıyla Çok Yakında Sizlerle...

Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Medyum'luk Sitesi... Yeni Yüzüyle Çok Yakında Yayında...

Web sitemiz Yenileniyor... Çok Yakında Aktif Olarak Yayındayız....

Galeri Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor...

Rüyalar ve Rüya Tabirleri Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor...

İsimler Sözlüğü ve İsimname Bölümümüzde Çalışmalar Devam Ediyor...

Burçlar Bölümümüz Tamamlandı...

Gizli İlimler Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor.

''WEB SİTEMİZ YENİLENİYOR''

Büyü ve Vefk Arasındaki Fark

Sevgili Ziyaretcilerim...
Vefk yapılış gayesi itibariyle sadece ve sadece hayra yönelik çalışmalar için yapılmaktadır. Mesela bir karı kocanın arasını açmak sevgilileri ayırmak bir kişiye veya bir aileye maddi manevi ruhsal psikolojik maddesel yada fiziksel zarar vermek için Vefk yapılmaz. Vefk sadece sıkıntıları gidermek kişileri ruhsal, manevi, fiziksel, olarak rahata huzura kavuşturmak şans, rızık, kısmet önündeki engelleri kaldırmak kişileri her yönüyle rahata ve huzura kavuşturmak için yapılır.
En önemliside tüm vefk çeşitleri hazırlanırken tek başvuru kaynağı Yüce Kitabımız Kuran-ı Kerim'dir Kurandaki ayet ve surelerden istifade edilerek hazırlanmaktadır. Tek malzemesi kağıt ve kalemdir ama en önemli malzemesi ilim, zeka, sabır, ve ebced hesabını çok iyi yapıp uygun harf, kelime, rakam ve ayetleri gerekli karelere tam yerleştirmekten geçmektedir. 

Büyü yapımında ayet sure dua kullanılmaz ve Büyü hiçbir zaman hayra yapılmaz büyü genelde hep şerri yani şerre yapılmaktadır.Onun içindirki yapanda yaptıranda Cehennemliktir... Büyü akla gelen her çeşit malzemeyle yapılabilir saç telinden tırnağa iççamaşırından kana aklınıza gelen her malzemeden büyü yapılabilir. Mesela Resulullah Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) efendimize yapılan büyü mubarek sakalından ve saçından  alınan bir tel ile yapılmıştır.

Vefkler nasılki kötülüğe yapılmazsa hiçbir büyüde iyiliğe yapılmaz Vefk iyiliğe ve hayra  Büyü Kötülüğe ve şerre yapılır.

Büyü yapan ve yaptıran Cehennemliktir Ama Vefk yapanda yaptıranda hayra yönelik olduğu için hiçbir günaha girmez aksine bir sıkıntının giderilmesine vesile olunduğu  için İnşaallah Cenab-i Allah'ın sevabına nail olmak nasip olur yapanada yaptıranada...

Seçme Hadisler ve Sözler
Allah Rasulü Hazret-i Muhammed (S.A.V.) buyurdular ki :Fedale ibn-i Ubeyd (radiyallahü anh) hazretlerinin rivayet ettiği bir hadis-i şerifte Efendiler Efendisi (aleyhi ekmelüttehaya) Veda Haccı esnasında şunları söylemiştir:Size gerçek mü?minin kim olduğunu söyleyeyim mi? O, diğer kimselerin malları ve canları hususunda kendisinden emin bulunduğu insandır. Doğru müslüman başka insanların, onun dilinden ve elinden gelebilecek zararlardan salim olduğu kimsedir. Hakiki mücahid nefsinin engellemelerine rağmen ömrünü Allah?a itaatla geçiren yiğittir.. ve halis muhacir de hata ve günahlardan uzak duran iman eridir.
(Müsned, 6/21)
Her An'ımız Bir Dua
Ya Rabbi! Bizleri, Kur'an'ın hidayeti ile yola getir. Onun faziletiyle derecelerimizi yükselt. Kur?an-ı Kerim'in tilavetiyle günahlarımızı affet.
Recep Kaplan İletişim
Ofis Adresi:
Uğur Mumcu Caddesi No: 77/10
G.O.P / Çankaya / Ankara / Türkiye
0 312 447 45 45 (pbx)