"Sorunlar bitmez,
Çareler tükenmez"


Medyum Recep Kaplan
İnsanların en hayırlısı
İnsanlara en çok faydalı olandır.
Hadis-i Şerif
Recep Kaplan, ''Türkiye'de İlk Vergi Mükellefi'' olan Medyum'dur
Ümitsizseniz Ümit Sizsiniz

Behcet Necatigil
Bizim kudretimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz.
Fatih Sultan Mehmed
"İnsan Yenilince değil; Pes edince Kaybeder"
Medyum Recep Kaplan
İmkansız olan nedir bilirmisiniz?
Ben yapamam dediğiniz herşey.
Medyum Recep Kaplan

Mail Adresimiz recepkaplan@recepkaplan.net

YENİLENİYORUZ.....

Lütfen Websitemizde gördüğünüz eksiklerimizi bize bildiriniz...

Türkiye'nin En Kapsamlı Gizli İlimler Sitesi... Çok Yakında Sizlerle...

Dünyaca Ünlü Medyum Recep Kaplan Köşe Yazılarıyla Çok Yakında Sizlerle...

Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Medyum'luk Sitesi... Yeni Yüzüyle Çok Yakında Yayında...

Web sitemiz Yenileniyor... Çok Yakında Aktif Olarak Yayındayız....

Galeri Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor...

Rüyalar ve Rüya Tabirleri Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor...

İsimler Sözlüğü ve İsimname Bölümümüzde Çalışmalar Devam Ediyor...

Burçlar Bölümümüz Tamamlandı...

Gizli İlimler Bölümümüzde Çalışmalarımız Devam Ediyor.

''WEB SİTEMİZ YENİLENİYOR''

Kişiye Özel Vefk Boylama

Özel Vefk Boylama Nedir?  

Ülkemizde "Kişiye Özel Vefk" veya Halk arasında Boylama,Hamaylı diye tabir edilen bu çok özel ve her konuda üzerinde taşıyan kişiye faydalı olan Vefk Türkiye'de sadece Medyum Recep Kaplan  tarafından hazırlanmaktadır. Diğer Medyum veya Hocaların web sitelerine baktığımızda ya benim yıllar önce hazırlayıp web siteme koyduğum yada o resimlere benzetilerek çizilmiş Vefk resimleri görüyoruz. Maalesef diğer Medyum yada Kendilerine hoca diye kişiler yıllarca benim sitemden kopyaladıkları bilgi ve resimlerle halkımızı aldatıp kandırmışlardır. Şimdi yeni web siteme bu resimleri koyarken bile büyük tereddüt yaşadım çünkü yakında göreceksinizki bu benim hazırladığım Vefk resimleri başka sahtekar üçkağıtçı medyumların sitelerini süsleyecek. BU resimlerde bu yazdıklarımda kopyalanacak bu sebepledirki Vefklerin hazırlanması konusunda detaylı bilgileri web sitesi üzerinden yazamıyorum. 

 

Gerçek Vefk yukarıda resmini gördüğünüz Vefk'tir.

Yukarıda resimde gördüğünüz Medyum Recep Kaplan tarafından hazırlanan Özel Boylama Vefk'i olup 3 metre uzunluğunda tek parça olup tamamı el yazmasıdır. Diğer Medyum yada Hoca ların yaptığı gibi A4 kağıda fotokopi çekip birbirine ekleyerek uzatılan vefk'lerden değildir.
Bu Vefk genelde Milletvekilleri, Bakanlar, Devlet adamları,İş adamları, Sanatçılar, Sporcular, Tarafından tercih edilmekte olup içerik itibariyle en kapsamlı olandır. Hazırlanması ortalama 41 sürmektedir. Hazırlanması zaman aldığı gibi  maliyetide oldukca yüksektir. Normal bir Vefk 3 ile 7 gün içinde hazırlanırken Özel Boylama Vefk ortalama 41 günde ancak hazırlanmaktadır. Bu Vefk kişiye özel olduğu için vakti, saati, içeriği, yazılacak vefkleri, yazılacak ayetleri, tüm bunların ebced değerlerini tesbit etmek hayli zaman, emek ilim, masraf gerektirmektedir. 

Özel Boylama Vefk Nasıl Hazırlanır?

Adındanda anlaşılacağı üzere "Özel Boylama Vefk" olduğu için hazırlanmasıda gerçek anlamda ilim gerektiren en küçük ayrıntısına kadar çok dikkat edilerek hazırlanması gereken bir Vefk'tir. Tamamen kişiye özeldir. Ve yaptıracak kişiden Anne adı kendi adı gün, ay, yıl olarak doğum tarihini tam ve doğru olarak almak gerekiyor Çünkü isminin ebced değeri, doğum tarihinin, anne isminin ebced değerlerine göre hazırlandığı için bu bilgilerde eksiklik yada yanlış olması durumunda Özel Boylama Vefk hazırlanamaz hazırlansada faydası olmaz. 

Özel Boylama Vefk'i Herkes Taşıyabilirmi?

Özel Vefk Hazırlanan kişi dışında başkası tarafından kullanılamaz bunun sebebi Hazırlanan kişinin Anne adı kendi adı gün, ay, yıl olarak doğum tarihi, isminin ebced değeri, doğum tarihinin, anne isminin ebced değerlerine göre hazırlandığı için ancak  özel Vefk'i hazırlatan kişi taşıyabilir ve ancak ona faydalı olur. Eğer Ailede herkes Özel Boylama Vefk İsterse Herkes için ayrı ayrı hazırlamak gerekiyor.

Özel Boylama Vefk'in Diğer Vefklerden Farkı Nedir?      

vefk, vefkler, medyum recep kaplan vefk,

Tek ve en önemli farkı tamamen kişiye özel olması ve diğer vefklerde olan içeriğin tamamına sahip olmasıdır. Aşağıda Resmini gördüğünüz Normal bir Vefk olup Yukarıda Resmini gördüğünüz Özel Boylama Vefk ile karşılaştırdığınızda aradaki farkı çok net görebilirsiniz. Çünkü Özel Boylama Vefk Yaklaşık 2 ile 3 metre uzunluğunda tek parça ve özel safranla el yazımıdır. 

Aşağıda Resmini gördüğünüz Normal Vefk ise yine el yazımı olup Boyuna kesilmiş yarım A4 Boyundadır.
 

Seçme Hadisler ve Sözler
İnsan, büyük bir şeydir ve içinde her şey yazılıdır. Fakat karanlıklar ve perdeler bırakmaz ki insan içindeki o ilmi

okuyabilsin. Bu perdeler ve karanlıklar; bu dünyadaki türlü türlü meşguliyetler, insanın dünya işlerinde aldığı çeşitli tedbirler ve gönlün sonsuz arzularıdır.
Mevlana
Her An'ımız Bir Dua
''Allah'ım! Bu günde müstehap (sünnet) amellerden nasibimi çoğalt; (dünya ve ahirette) sorumlu olduğum şeyleri hazırlayarak bana lütuf ve bağışta bulun; bu günde vesileler arasında sana olan veslilemi yakınlaştır bana; ey ısrarla (yalvaranların) ısrarı kendisini (başkalarıyla ilgilenmekten) alıkoymayan (Rabb'im)!''
Recep Kaplan İletişim
Ofis Adresi:
Uğur Mumcu Caddesi No: 77/10
G.O.P / Çankaya / Ankara / Türkiye
0 312 447 45 45 (pbx)